Praca

Aktualne ofery pracy

Pracownik budowlany
**Poszukiwany: Pracownik Gospodarczy od Zadań Specjalnych**
Wymagane: prawo jazdy kat. B, solidność, punktualność. Oferujemy stabilną pracę i atrakcyjne wynagrodzenie. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny:
533 304 050.

Brygadzista z jezykiem niemieckim
Praca Brygadzista z Językiem Niemieckim
Poszukujemy doświadczonego brygadzisty z biegłą znajomością języka niemieckiego do pracy w naszej dynamicznej firmie. Jako brygadzista będziesz odpowiedzialny/a za skuteczne zarządzanie zespołem, nadzór nad terminowością wykonywanych prac oraz utrzymanie wysokich standardów jakościowych.
🚀 Wymagania:
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie biegłym
• Umiejętność efektywnego planowania i organizacji pracy
• Zdolności komunikacyjne i umiejętność motywowania zespołu
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
💼 Obowiązki:
• Nadzór i kontrola nad jakością i terminowością wykonywanych prac
• Zapewnienie przestrzegania standardów jakościowych
• Komunikacja z klientami i podwykonawcami
• Współpraca z innymi działami firmy
• Zapewnienie terminowego wykonania zadań
📍 Miejsce pracy: prefabrykacja – Niemcy
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: praca@villarum.pl
Skontaktuj się z nami również telefonicznie: +48 533 40 50 60

Pomocnik gospodarczy
Pilnie poszukujemy osoby do drobnych prac budowlano- gospodarczych, koszenie trawy, mycie kostki brukowej , i innych podobnych. Praca od Poniedzialku do Piatku 8:00-16:00
Wymagania:
– Dyspozycyjnasc
– Prawo jazdy kat B
Punktualnosc
– mile widziane bedzie umiejetnosc obslugi maszyn budowlanych takich jak, minikoparki, ladowarki. osoby zainteresowane prosze o wyslanie CV na maila praca@nextim.pl